10 Yaşında Bir İnternet Girişimcisinin Başarı Öyküsü

İnternetten Para Kazanmak ve Bir Başarı Öyküsü

İnternette gezinirken denk geldiğim bir başarı öyküsünden bahsetmek istiyorum. İnternetten para kazanmak konusunda hala tereddütleri olan ve inanmayanlara en güzel cevap anlatacağım küçük kızın başarısında saklı. Özellikle siz takipçilerimin internetten para kazanmak konusuna ön yargı ile bakan arkadaşlarımızın görmeleri açısından bu başarı öyküsünü profilinizde paylaşmanızı rica ediyorum.

Hannah Altman ve Başarı Öyküsü

Hannah Altman

Hannah Altman, henüz 10 yaşında ve kendisine ait 500.000 dolar ciroya ulaşan bir e-ticaret şirketine sahip. Hannah’nın hikayesi oldukça ilgi çekici.

8 yaşında iken plastik kalem başı satma fikri ile HannahsCoolWorld.com isimli siteyi başlatan Hannah, şirketi kurduğu 2009′dan bugüne 300.000′e yakın kalem başı, neredeyse 150.000 adet şekilli silgi satışı olduğunu belirtiyor.

Hannah’nın anne ve babası şirketin hızlı ilerleyişini farketmiş olacaklar ki, gündüz işlerini bırakıp 10 yaşındaki kızları Hannah Altman için çalışmaya başlamışlar.

Şu an 5. sınıfta olan Hannah şirketini geliştirmek için çok çalışıyor. Hannah, okuldan sonra en az 1-2 saat internet üzerinden satışını yapabileceği ürünleri araştırıyor, gelen siparişleri inceliyor.

Hannah Altman‘ın henüz bu kadar küçük yaşta başlattığı ve kısa bir sürede genişleyen bu online ticaret sitesi, yaratıcı fikirlerin her türlü ekonomik koşulda internet üzerinden yol alabileceğinin adeta kanıtı.

Son günlerde ABD’de ulusal televizyonlarda ve gazetelerde birçok habere konu olan bu başarı hikayesi, internet girişimcilerinin internet ortamında neler yapacağının ufak bir göstergesi.

Her geçen gün internetten para kazanmak konusuna yeni başarı öyküleri eklenmekte. Sizde artık ön yargılarınızdan kurtularak internetten para kazanmak konusunda adımızını atın 😉

Gelen Aramalar: küçük yaşta para kazanmanın yolları,internet başarı hikayeleri,küçük yaşta nasıl para kazanılır

4 thoughts to “10 Yaşında Bir İnternet Girişimcisinin Başarı Öyküsü”

  1. En önemlisi satılan bir ürünü satmak. Neyi satmak istediğiniz önemli değil.Talep olan herşey satılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir