Satış Ortağı Linklerinizi Kısaltın.

Merhaba arkadaşlar;

Sizlere Clickbank’tan ve X Ticaret’ten (üye ol) nasıl satış ortağı linki alındığını resimli olarak anlatmıştım. Şimdi ise bu linkleri kısaltmayı göstereceğim. Bildiğiniz gibi satış ortaklığı linkleri uzun ve ayrıca satış ortağı linki olduğunu belli ediyor. İşte burada devreye tinyurl.com ve bit.ly siteleri giriyor. Bu sitelerle satış ortağı linklerinizi kısaltıp gizleyebilirsiniz. Bu sayede hem profesyonel iş yaptığınızı göstermiş olursunuz hem de sitenize gelenlere güven verirsiniz. Bu iki link arasında işlevsellik açısından fark yoktur. İki linkte de satış ortaklığı linkinize tıklayıp satış gerçekleşirse komisyon yine sizin hanenize yazılır. Ama tinyurl ya da bit.ly’den linkimizi gizlemek daha profesyonel bir çalışma yaptığınız izlenimini verir.

İlk olarak  satış ortağı linkinizi alın. (Satış ortağı linkinin nasıl alınacağınızı bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz.) Aldıktan sonra   resim ve videodaki adımları takip ederek satış ortağı linklerinizi kısaltabilirsiniz.

TINYURL.COM Sitesiyle Link Kısaltma

 

Tinyurl
Tinyurl.Com Sitesi ile linklerinizi kısaltın

BIT.LY Sitesiyle Link Kısaltma

Get the Flash Player to see this content.

 

Gelen Aramalar: tinyurl nedir,bit ly para kazanma,tinyurl com nedir,bitly para kazanma,bit ly nedir,bit ly ile para kazanma,bitly nedir,tinyurl link kısaltma

Satış Ortağı Linklerinizi Kısaltın.” hakkında 8 yorum

    1. Evet kısaltma bu uyarı için teşekkürler. Sonraki yazılarımda linkleri gizleme ve maskeleme yöntemlerini de anlatacağım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir